RedWeiler
Video

  zobacz wszystkie filmy na Olimp YouTube RedWeiler
Redwailer® - pierwszy produkt z grupy produktów przedtreningowych, który wypiłem ze smakiem! Pierwszy raz wypróbowałem go, kiedy musiałem zrobić trening tuż po długiej drodze za kierownicą. Nie lubię tak trenować, wolałbym najpierw przejść się na świeżym powietrzu i dotlenić, a dopiero po krótkim odpoczynku zrobić trening. Tutaj nie mogłem tak zrobić ponieważ był to trening pokazowy i masa ludzi czekała żeby go obejrzeć...
Różnych rzeczy w życiu próbowałem. Takiego "klepnięcia" nie czułem jeszcze nigdy... W ustach delicja. Po 30 minutach zaczął się rozkręcać. POWER taki ze mógłbym roz... wszystkich, trzymał przez kilka godzin. Myślisz tylko o treningu i nie chcesz skończyć.
Jak chcesz dobrego kopa spróbuj Redweilera naprawdę wierzga...
Piotr Głuchowski - Mistrz Świata w Kulturystyce Mariusz "Pudzian" Pudzianowski - MMA Fighter
zobacz wszystkie ››

PUMP FURIOUS

RIP YOUR MUSCLES UP

Dlaczego RedWeiler

Skład REDWEILER® został skomponowany, aby osiągnąć maksymalne zwiększenie produkcji tlenku azotu, przepływu krwi przez mięśnie, wytrzymałości około treningowej, skupienia i zaangażowania w trening.
Finalnie przełoży się to na przyspieszenie rozbudowy masy mięśniowej i wzrost tempa spalania tkanki tłuszczowej.

Mocny skład

Niezależnie od tego ile ważysz, ani jak długo ćwiczysz, podchodź do Redweiler® z najwyższym respektem i zaczynaj od minimalnych dawek. Ciągle miej świadomość, że to diabelnie mocny produkt. Nawet te dawki sugerowane dla Twojej wagi ciała czasami mogą okazać się za silne i strasznie Cię "porobić".


Ankieta
wypełnij i wygraj RedWeilera